





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Aigostar B.V. máme skladom za cenu 28.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Farba svetla | Studená biela |
|---|---|
| Celkový príkon svietidla | 20 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 20 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Teplota chromatickosti | 6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 2200 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 150 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 20 W |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK02 |
| Počet spínacích cyklov | 30000 ON/OFF |
| Tvar | Guľatý |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Series | CEILING Aigostar |
| Výrobca | Aigostar B.V. |
Používateľské recenzie
Krásně svítí, je to plast, takže krásně lehký.
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky



Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, plastový, šírka
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, inteligentný
Na odoslanie o 3 dni
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni


Kovový, plastový, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, priemer, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, plastový, priemer
Na odoslanie o 3 dni

Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Plastový, priemer, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo