










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievateľný LED luster. Vhodný do obývacej izby aj do spálne. Diaľkovým ovládačom je možné svetlo plynule stmievať, meniť farebnú teplotu alebo prepínať medzi prednastavenými režimami svietenia. Nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000 - 6000 K.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Stmievač | Ano |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Sivá |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 75 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 5250 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 75 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Celkový príkon svietidla | 75 W |
| Series | TWISTER Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 deň
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, sklenený
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo