


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 74.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Dekor dreva | Borovica |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | E27 |
| Typ žiarovky | G95 |
| Max. príkon zdroja | 4 W |
| Počet žiaroviek | 4 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 4 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 25 W |
| Teplota chromatickosti | 2200 K |
| Celkový svetelný tok | 1400 lm |
| Napätie | 230 V |
| Celkový príkon svietidla | 16 W |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Typ | Luster na lanku |
| Štýl | Vintage |
| Series | TOWNSHEND Eglo |
| Výrobca | Eglo |

Zapínaný vypínačom, v retro štýle, so stmievačom
Skladom
Zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevený, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, so stmievačom
Skladom
Krištáľový, do kuchyne, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, so stmievačom
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
V rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, kovový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, so stmievačom
Skladom
Do kuchyne, LED, sklenený
Skladom
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, v rustikálnom štýle, v provence štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, okrúhly
SkladomDo kuchyne, LED, sklenený
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmoDo kuchyne, LED, sklenený
Skladom
V rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Zapínaný vypínačom, okrúhly, atypický
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, v retro štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo