






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné stropné svietidlo. Tvar s čiernym rámom, doplnený MDF doskou s imitáciou tmavého dreva a opálovým plastovým krytom. 3 úrovne jasu cez bežný vypínač na stene: iba rám (670 lm)/iba panel (350 lm)/kombinácia (1020 lm). Funkcia pamäte: svietidlo si zapamätá posledné nastavenie jasu.
| Pätica | Integrovaný LED modul |
|---|---|
| Príkon zdroja | 25 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1300 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 90 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 25 W |
| Počet spínacích cyklov | 10000 ON/OFF |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 25 W |
| Series | OBRIEN Globo |
| Výrobca | Globo |


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmoPlastový
Skladom





Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Skladom


Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Kovový
Skladom




Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou R7s
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo