









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievatelné stropné svietidlo s LED technológiou. Diaľkovým ovládačom je možné svetlo plynulo stmievať, meniť farebnú teplotu či voliť medzi prednastavenými režimami svietenia. Funkcia pamäti - po zapnutí svietidla zostanú posledné zvolené nastavenia zachované, kým ich nezmeníte. Funkcia pamäti funguje len pri vypnutí diaľkovým ovládačom, nie bežným vypínačom. Funkcia časovača, nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000 - 6500K.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1920 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 135 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Tvar | Guľatý |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Series | MILKY WAY Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom






Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový
Skladom

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Drevený
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo