







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED stropné svietidlo, ktoré možno pohodlne ovládať diaľkovým ovládaním. Možno plynule stmievať, meniť farbu svetla alebo voliť medzi prednastavenými režimami. Funkcia pamäte - po zapnutí svietidla zostanú posledné zvolené nastavenia zachované, kým ich nezmeníte. Funkcia pamäte funguje len pri vypnutí diaľkovým ovládaním, nie klasickým vypínačom. Pri vypnutí klasickým vypínačom sa mení farebná teplota. Nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000-6000K. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia (batérie nie sú súčasťou balenia).
| Farba | Biela |
|---|---|
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 60 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 4500 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 310 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 60 W |
| Tvar | Guľatý |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 60 W |
| Series | POOL Brilagi, POOL SMART REMOTE Brilagi, POOL 50 cm Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Kovový, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo


Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, inteligentný, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, inteligentný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevený, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
Skladom
Drevený, priemer, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Plastový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom