Brilagi-LED Stmievateľné svietidlo ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm čierna+DO
5,0(1 hodnotenie)
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja36 W
Priemerná životnosť zdroja20000 h
Teplota chromatickosti3000-6500 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok2700 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom
Ekvivalent klasickej žiarovky185 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja36 W
TvarGuľatý
Uhol vyžarovania120 °
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoSpálňa/Obývačka
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla36 W
SeriesESTELA Brilagi
VýrobcaBrilagi
Recenzie
5.0
1 hodnotenie
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Používateľské recenzie
Spokojný používateľ
Nastaveni teploty svetla
Dalkovy ovladac
Cena
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Podobné produkty
Stropné LED svietidlo Maq, 1x LED 24w, 3000-6500k, b
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné LED svietidlo Maq, 1x LED 18w, 3000-6500k, b
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Fulgur s-42585-LED Stropné sviet. so senz. NOMY-S 18W/230V 3000/4000/6000K IP40 čierna