










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievatelné stropné svietidlo s LED technológiou. Elegantný jednoduchý dizajn. Vhodné na umiestnenie do obývacej izby aj spálne. Diaľkovým ovládačom je možné svetlo plynule stmievať, meniť teplotu chromatickosti alebo vyberať medzi prednastavenými režimami svietenia. Funkcia pamäte – po zapnutí svietidla zostanú posledné zvolené nastavenia zachované, kým ich nezmeníte. Funkcia pamäte funguje iba pri vypnutí diaľkovým ovládačom, nie klasickým vypínačom. Nočný režim – svieti tlmeným svetlom. Teplota chromatickosti: 3000 - 6500K.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 36 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 2700 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 185 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 36 W |
| Tvar | Guľatý |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 36 W |
| Series | ESTELA Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Používateľské recenzie
Nastaveni teploty svetla
Dalkovy ovladac
Cena
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Drevený
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo

So studeným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni

Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni

S teplým bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, inteligentný, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo