










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievatelné stropné svietidlo s LED technológiou. Elegantný jednoduchý dizajn. Vhodné na umiestnenie do obývacej izby aj spálne. Diaľkovým ovládačom je možné svetlo plynule stmievať, meniť teplotu chromatickosti alebo vyberať medzi prednastavenými režimami svietenia. Funkcia pamäte – po zapnutí svietidla zostanú posledné zvolené nastavenia zachované, kým ich nezmeníte. Funkcia pamäte funguje iba pri vypnutí diaľkovým ovládačom, nie klasickým vypínačom. Nočný režim – svieti tlmeným svetlom. Teplota chromatickosti: 3000 - 6500K.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 48 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3360 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 235 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 48 W |
| Tvar | Guľatý |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 48 W |
| Series | LARIOS Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, drevený, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo

Kovový, priemer, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

S denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, výška, hĺbka
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, šírka
SkladomDoprava zadarmo

Plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový
Skladom
Kovový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, šírka, výška
Skladom


S denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo


Plastový, inteligentný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový, plastový, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo