







Rozmery 15×17×32 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená nádoba s kvetináčmi je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Stredné priečky sú natreté na bielo a zdobené čipkovým motívom. Vonkajší rozmer 32x17x15cm. Vnútorný rozmer 30x15x15 cm. Súčasťou výrobku sú dva okrúhle kvetináče s priemerom 15 cm. Český výrobok.
| Šírka: | 17 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 32 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Barva | Prírodné, Biela |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 32 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 32 cm |
| Výrobca | AMADEA |

15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, izbový
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
17×21×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
17×21×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
17×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevený, na čajové sviečky, interiérový
Skladom
Drevená
Skladom


39×29 cm, drevená
Skladom

Drevená, okrúhla
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená
Skladom
S vekom, drevený
Skladom

Drevený, dezertné príbory
Skladom

14×25 cm, drevená
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom