










Rozmery 17×21×52 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený kontajner s krabicou je vyrobený z masívneho smrekového dreva a je morený. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 52x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 50x19,5x15cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací box s rozmermi 50x19x16,5, ktorý sa dobre zmestí do obalu a dobre sa v ňom drží. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
| Šírka: | 21 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 52 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Barva | Hnedá |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 52 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 52 cm |
| Výrobca | AMADEA |

15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, izbový, klasický
Skladom
Drevený, izbový
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
18×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
18×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená
Skladom

39×29 cm, drevená
Skladom



Drevená, okrúhla
Skladom

Drevený
Skladom

Drevený, dezertné príbory
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
14×25 cm, drevená
Skladom