







Rozmery 17×15×17 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená nádoba s kvetináčom je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Horná priečka je natretá kriedovou farbou. Aby ste si vysadenú rastlinu ľahko zapamätali, môžete jej názov napísať kriedou na túto priečku. Vonkajší rozmer 17x17x15 cm. Vnútorný rozmer 15x15x15 cm so skosenými rohmi. Súčasťou výrobku je okrúhly hrniec s priemerom 15 cm v antracitovej farbe. Český výrobok
| Šírka: | 15 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 17 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Farba | Béžová |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 17 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 17 cm |
| Výrobca | AMADEA |

15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×62×22 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
12×14×24 cm, drevený, izbový
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×8 cm, drevený, izbový
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×52×22 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×47×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
31×43×76 cm
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom

17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom

Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom