








Rozmery 15×17×47 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená chňapka je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Vonkajšie rozmery 47x17x15 cm. Vnútorný rozmer 45x15x15 cm. Vhodný pre tri okrúhle kvetináče s priemerom 15 cm alebo pre obdĺžnikový box s maximálnou veľkosťou 43x13 cm. Vhodné hrnce nájdete v našej ponuke pod kódom 40657. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
| Šírka: | 17 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 47 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Farba | Béžová |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 47 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 47 cm |
| Výrobca | AMADEA |

15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×15×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
12×14×24 cm, drevený, izbový
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×52×22 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×62×22 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
18×62×22 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
18×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom
Drevená, priemer
Skladom