








Rozmery 21×27×27 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený závesný držiak na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva a morený. Vonkajšie rozmery 27x27x21 cm. Vnútorný rozmer 25x25x20 cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa dobre drží v obale. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
| Šírka: | 27 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Typ | Závesné |
| Farba | Hnedá |
| Barva | Hnedá |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 27 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 27 cm |
| Výrobca | AMADEA |

21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×9 cm, drevený, izbový
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×15×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
12×14×24 cm, drevený, izbový
Skladom
26×28×28 cm, drevený, izbový
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×8 cm, drevený, izbový
Skladom
18×23×53 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
17×52×22 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
31×43×76 cm
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom

17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom

Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom