







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený kryt skrinky je vyrobený z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 60x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 60x19,5x15cm. Vhodné pre samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodnú truhlicu nájdete v našej ponuke pod kódom 40669. Truhlica nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
| Šírka: | 22 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 62 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Farba | Béžová |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 62 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 62 cm |
| Výrobca | AMADEA |
Používateľské recenzie
Líbí se mi provedení i vzhled
Zakúpené v eshope Drevený obchodík

17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×62×22 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
18×62×22 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
18×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×52×22 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
12×14×24 cm, drevený, izbový
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom