









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený kontajner s krabicou je vyrobený z masívneho smrekového dreva a natretý na bielo. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 60x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 60x19,5x15cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre drží v obale. Český výrobok.
| Šírka: | 21 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 62 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Barva | Biela |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 62 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 62 cm |
| Výrobca | AMADEA |
Používateľské recenzie
Krásný truhlík
Na okně bomba
Zakúpené v eshope Drevený obchodík

17×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
18×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
18×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×21×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, izbový
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
17×21×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
11×14×24 cm, drevený, izbový
Skladom
Drevená
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom

Drevený, dezertné príbory
Skladom
S vekom, drevený
Skladom
Drevená
Skladom

Drevený
Skladom
Drevená
Skladom
39×29 cm, drevená
Skladom
15×24×34 cm, drevený
Skladom


Drevený
Skladom