








Rozmery 30×37×37 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený obal na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva a je morený. Vonkajšie rozmery 37x37x30 cm. Vnútorné rozmery 33x33x30 cm. Vhodný pre samozavlažovací kvetináč s rozmermi 35x35x28, ktorý sa dobre drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 40665. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Farba | Hnedá |
| Barva | Hnedá |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 37 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 37 cm |
| Výrobca | AMADEA |

20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
24×32×32 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
24×32×32 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
18×62×22 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
18×62×21 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
26×28×28 cm, drevený, izbový
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Ratanový, vonkajší, prútený
SkladomDoprava zadarmo
17×25×32 cm, drevený, kovový
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom

Drevený, sklenený, na čajové sviečky
Skladom