



Rozmery 197×87×53 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bez popisu.
| Šírka: | 87 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 53 cm |
| Výška: | 197 cm |
| Povrchová úprava | Lesk, Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Kombinovaný |
| Štýl | Moderný, Industriálny |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Hmotnosť s obalom | 67 kg |
| Materiál prevedenia | MDF doska + drevotrieska |
| Povrch | Lesklý + Matný |
| Stav | Nový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 152 kg |

180×60×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×60 cm, s posuvným otváraním, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
195×80×52 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
S poličkami, v modernom štýle, matný
SkladomDoprava zadarmo
216×235×61 cm, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Trojdverový, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
42×164×40 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
200×120×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
197×157×60 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
180×90×50 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 2 týždne
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
200×178×59 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
185×80×52 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
210×200×62 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
203×155×50 cm, s poličkami, na nožičkách
Skladom
202×40×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, v modernom štýle, matný
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, matný, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
40×70 cm, nástenný, kovový
Na odoslanie o 3 dni
40×90 cm, nástenný, kovový
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
40×70 cm, nástenný, kovový
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
40×70 cm, nástenný, kovový
Na odoslanie o 3 dni
40×90 cm, nástenný, kovový
Na odoslanie o 3 dni
40×90 cm, nástenný, kovový
Na odoslanie o 3 dni
40×90 cm, nástenný, drevený
Na odoslanie o 3 dni
40×70 cm, nástenný, kovový
Na odoslanie o 3 dni
40×90 cm, nástenný, kovový
Na odoslanie o 3 dni
40×90 cm, nástenný, kovový
Na odoslanie o 3 dni
40×70 cm, nástenný, kovový
Na odoslanie o 3 dni
35×110×19 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
40×70 cm, nástenný, kovový
Na odoslanie o 3 dni
75×100 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni