




Rozmery 55×29×29 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hranatý plastový kvetináč DURS300E 30 cm je vhodný na celoročné použitie, či už v interiéri alebo v exteriéri. Vďaka jeho krásnemu prevedeniu vo farbe sivý betón, ktoré imituje betón, sa bude dokonale vynímať na terase, záhrade, balkóne či v obývačke alebo všade tam, kde si zmyslíte. Je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, ktorý je odolný voči mrazu či iným poveternostným vplyvom a jednoducho sa udržiava. Rozmery tohto jedinečného doplnku sú (ŠxHxV): 29,2x29,2x55 cm a jeho súčasťou je tiež plastový vklad, ktorý znižuje množstvo potrebnej zeminy.
| Šírka: | 29 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 29 cm |
| Výška: | 55 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast, Betón |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Tvar | Hranaté |
| Kusov v balení výrobcu | 3 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0479 m3 |
| Vnútorný objem | 35 l |
| Čistá váha výrobcu | 2.07 kg |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DURS300E |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivý betón |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |

57×30×30 cm, vonkajší, plastový
Skladom
48×25 cm, betónový, vonkajší
Skladom
48×25×25 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
23×25 cm, betónový, vonkajší
Skladom
20×17×17 cm, izbový, malý
Skladom
12×14 cm, betónový, izbový
Skladom
Betónový, vonkajší, izbový
Skladom
57×30×30 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Betónový, vonkajší, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Betónový, vonkajší, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Betónový, izbový, okrúhly
Skladom
45×24×24 cm, vonkajší, plastový
Skladom
23×12×30 cm, betónový, izbový
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
17×19×17 cm, vonkajší, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
10×12 cm, izbový, kovový
Skladom
11×11 cm, izbový, kamenný
Skladom
Izbový, okrúhly, klasický
Skladom
17×19×17 cm, vonkajší, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Izbový, okrúhly, sklenený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Izbový, okrúhly, sklenený
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
40×30×29 cm, vonkajší, izbový
Skladom
88×40×30 cm, závesný, vonkajší
Skladom
30×33 cm, betónový, vonkajší
Skladom
9×10 cm, keramický, izbový
Skladom
22×24×21 cm, keramický, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom