





Rozmery 57×30×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Veľmi moderný a originálny dizajn so sebou, k Vám do interiéru, či záhrady prináša plastový kvetináč DTUS300E 30 cm. Materiál použitý na jeho výrobu je vysokokvalitný plast, ktorý je odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Vyznačuje sa nízkou váhou a jednoducho sa udržiava. Jeho súčasťou je aj plastový vklad, ktorý znižuje množstvo potrebnej zeminy. Jeho výnimočné farebné prevedenie vo farbe sivý betón, s imitáciou betónu, bude originálnou ozdobou a jedinečným kúskom Vašej záhrady. Celkové rozmery sú (ŠxHxV): 30x30x57,2 cm.
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Mrazuvzdorné | Ano |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Okrúhle |
| Vnútorný objem | 27 l |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 5 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0515 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 1.83 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DTUS300E |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivý betón |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |

55×29×29 cm, betónový, vonkajší
Skladom
48×25 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
48×25×25 cm, vonkajší, plastový
Skladom
17×19×17 cm, vonkajší, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
57×30×30 cm, vonkajší, plastový
Skladom
88×40×30 cm, závesný, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Izbový, okrúhly, sklenený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Izbový, okrúhly, sklenený
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
17×19×17 cm, vonkajší, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
45×24×24 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
44×39×39 cm, vonkajší, plastový
Skladom
48×25×25 cm, vonkajší, plastový
Skladom
48×25 cm, vonkajší, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
50×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
16×38×18 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
60×20×20 cm, drevený, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
16×20×16 cm, keramický, izbový
Skladom
30×77×24 cm, betónový, vonkajší
Skladom
50×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
55×45 cm, vonkajší, plastový
Na odoslanie o 4 dni
Závesný, vonkajší, na bylinky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný, na bylinky, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×58×24 cm, vonkajší, plastový
Skladom
50×34×34 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom