



Rozmery 42×123×38 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
TV stolík TAVIR TV-1DRW2D zútulní Váš domov svojou jednoduchosťou a eleganciou. Stolík Vám okrem priestrannej vrchnej dosky ponúkne aj dve uzavreté skrinky s dvierkami, jednu zásuvku a nad ňou otvorený úložný priestor na uloženie napríklad seto-boxu. Dokonalá kombinácia farieb dub sonoma / biela je veľmi obľúbená, často vyhľadávaná a ich dokonalá súhra navodí to správne teplo domova. Jeho celkové rozmery sú (ŠxHxV): 123,2x38,3x42 cm a je dodávaný v demonte. V jednoduchosti je krása, tento výrok na sto percent platí pre kolekciu Tavir. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej jednotlivé prvky je možné spolu dokonale kombinovať a zariadiť si tak obývačku, detskú izbu, predsieň a spálňu podľa vlastných potrieb a predstáv.
| Šírka: | 123 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Typ | Na nožičkách |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Štýl | Škandinávsky |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1978 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 27 kg |
| Čistá váha výrobcu | 26.6 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Tavir TV-1DRW2D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 1 |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

Závesný, v modernom štýle, matný
SkladomDoprava zadarmo
33×200 cm, závesný, matný
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom