Porovnajte ceny od 124,6 € do 175 € v 9 e-shopoch:
Okrúhly jedálenský stôl Balrog - svetlosivá / čierna
Rozmery 74×100×100 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 9 e-shopov v cenovom rozpätí od 124,6 € do 175 €:
História cien
- 25. 5. 2026 - 138,73 €
- 15. 5. 2026 - 138,73 €
- 24. 3. 2026 - 145 €
- 17. 3. 2026 - 143,8 €
- 18. 2. 2026 - 148,25 €
- 15. 2. 2026 - 144,17 €
- 3. 2. 2026 - 142,9 €
- 1. 2. 2026 - 142,15 €
- 22. 1. 2026 - 142,01 €
- 16. 1. 2026 - 146,18 €
- 10. 1. 2026 - 146,25 €
- 24. 12. 2025 - 146 €
- 19. 12. 2025 - 142,78 €
- 9. 12. 2025 - 141,28 €
- 5. 12. 2025 - 140,52 €
- 27. 11. 2025 - 140,43 €
- 13. 11. 2025 - 141,8 €
- 27. 10. 2025 - 141,25 €
- 25. 10. 2025 - 139,54 €
- 17. 10. 2025 - 141,25 €
- 29. 9. 2025 - 141,75 €
- 2. 9. 2025 - 143,33 €
- 30. 7. 2025 - 142,97 €
- 26. 7. 2025 - 144,69 €
- 9. 4. 2025 - 155,5 €
- 4. 4. 2025 - 149 €
- 12. 2. 2025 - 160,67 €
- 7. 2. 2025 - 157,55 €
- 25. 5. 2026 - 124,6 €
- 15. 5. 2026 - 124,6 €
- 24. 3. 2026 - 133 €
- 17. 3. 2026 - 129 €
- 18. 2. 2026 - 136 €
- 15. 2. 2026 - 136 €
- 3. 2. 2026 - 133,2 €
- 1. 2. 2026 - 133,2 €
- 22. 1. 2026 - 133,2 €
- 16. 1. 2026 - 136 €
- 10. 1. 2026 - 136 €
- 24. 12. 2025 - 136 €
- 19. 12. 2025 - 126,65 €
- 9. 12. 2025 - 126,65 €
- 5. 12. 2025 - 126,65 €
- 27. 11. 2025 - 130,15 €
- 13. 11. 2025 - 125,2 €
- 27. 10. 2025 - 128 €
- 25. 10. 2025 - 128 €
- 17. 10. 2025 - 128 €
- 29. 9. 2025 - 128 €
- 2. 9. 2025 - 128 €
- 30. 7. 2025 - 125,8 €
- 26. 7. 2025 - 125,8 €
- 9. 4. 2025 - 136 €
- 4. 4. 2025 - 136 €
- 12. 2. 2025 - 138 €
- 7. 2. 2025 - 138 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Okrúhly jedálenský stôl BALROG je aj napriek svojej jednoduchosti štýlový a elegantný. Svojim dizajnom skvele zapadne do moderného, ale aj klasického interiéru. Vrchná doska stola je vyrobená z lakovanej MDF v prevedení svetlosivá a je postavená na štyroch pevných nohách vyrobených z práškovo lakovanej ocele v čiernom prevedení. Priemer stola je 100 cm a jeho výška je 74 cm. Je dodávaný v demonte a jeho maximálna nosnosť je 40 kg.
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Výška: | 74 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Rozkladanie | Pevný |
| Tvar | Okrúhle |
| Materiál nôh | Kov |
| Farba | Sivá |
| Počet miest | Pre 4 |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Typ nôh | Klasické |
| Materiál dosky | Lamino |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1251 m3 |
| Čistá váha dodávateľa | 19 kg |
| Váha s obalom dodávateľa | 20 kg |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Balrog |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Svetlosivá / čierna |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | MDF / práškovaná oceľ |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Pre počet osôb | 3 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | MDF / práškovaná oceľ |
| Výrobca | Halmar |
Podobné produkty

Jedálenský stôl HT-398M mramor, svetlosivý / čierny
76×80×80 cm, pre 2 osoby, s kovovými nohami
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhly jedálenský stôl RION 90 cm s keramickou doskou, čierny mramor
76 cm, ⌀ 90 cm, okrúhly, s kovovými nohami
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhly jedálenský stôl RION 90 cm s keramickou doskou, čierny mramor
76 cm, ⌀ 90 cm, okrúhly, s kovovými nohami
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Stôl VARIOUS, Ø1100x740 mm, čierna, biela
74×110 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladací jedálenský stôl Tavo 100–140 × 100 cm, prírodný dub
100-140×100 cm, rozkladací, v dekore dub
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhly jedálenský stôl RION 90 cm s keramickou doskou, biely mramor
76 cm, ⌀ 90 cm, okrúhly, s kovovými nohami
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhly jedálenský stôl RION 90 cm s keramickou doskou, biely mramor
76×90 cm, okrúhly, s kovovými nohami
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kancelársky pracovný stôl Jedálenský stôl Liftor Jelly
71×60×118 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
Skladom
Stôl VARIOUS, Ø1100x740 mm, čierna, dub
74 cm, ⌀ 110 cm, okrúhly, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl Liftor Jelly
71×60×118 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
Jedálenský stôl HT-398M mramor, sivý / čierny
76×80×80 cm, pre 2 osoby, s kovovými nohami
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Stôl SONITUS, 1400x800x720 mm, HPL - biela, antracit
72×140×80 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl RION 80x80 cm s keramickou doskou, čierny mramor
76×80×80 cm, okrúhly, s kovovými nohami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Jedálenský stôl RION 80x80 cm s keramickou doskou, čierny mramor
76×80×80 cm, okrúhly, s kovovými nohami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Stôl BORÅS, 1200x700x720 mm, laminát - biela, antracit
72×120×70 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stôl BORÅS, 1200x800x720 mm, laminát - biela, antracit
72×120×80 cm, s kovovými nohami, pre 4 osoby
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl Liftor Jelly
71×65×138 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
Stôl SONITUS, 1400x800x720 mm, HPL - šedá, antracit
72×140×80 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl RION 80x80 cm s keramickou doskou, biely mramor
76×80×80 cm, okrúhly, s kovovými nohami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Jedálenský stôl RION 80x80 cm s keramickou doskou, biely mramor
76×80×80 cm, okrúhly, s kovovými nohami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Noela Jedálenský stôl s keramickou doskou v dekore čierneho mramoru CERAMON 120
120×80 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Dostupné v 13 e-shopoch
Skladom
Stôl SONITUS, 1400x800x760 mm, HPL - biela, antracit
76×140×80 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl HT-R5216 dub / čierny
76×160×80 cm, v dekore dub, pre 2 osoby
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Stôl SONITUS, 1200x700x760 mm, HPL - biela, antracit
76×120×70 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stôl BORÅS, 1200x700x760 mm, laminát - biela, antracit
76×120×70 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kancelársky stôl QBUS, klasický rám, 1400x800 mm, čierna, svetlošedá
140×80 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stôl SONITUS, 1400x800x760 mm, HPL - šedá, antracit
76×140×80 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stôl SONITUS, 1600x800x720 mm, HPL - biela, antracit
72×160×80 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stôl BORÅS, 1200x600x720 mm, laminát - biela, antracit
72×120×60 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stôl BORÅS, 1200x700x760 mm, laminát - šedá, antracit
76×120×70 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stôl SONITUS, 1200x700x900 mm, HPL - biela, antracit
90×120×70 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stôl SONITUS, 1400x700x900 mm, HPL - šedá, antracit
90×140×70 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom










