Porovnajte ceny od 90,25 € do 95 € v 6 e-shopoch:
Kancelárske kreslo s podrúčkami Azure 2 New - biela / chróm
Rozmery 106-114×55×63 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 6 e-shopov v cenovom rozpätí od 90,25 € do 95 €:
História cien
- 29. 5. 2026 - 92,94 €
- 18. 5. 2026 - 91,83 €
- 15. 5. 2026 - 91,36 €
- 7. 5. 2026 - 92,94 €
- 3. 5. 2026 - 93,42 €
- 24. 4. 2026 - 92,94 €
- 19. 4. 2026 - 93,42 €
- 10. 4. 2026 - 94,08 €
- 2. 4. 2026 - 93,59 €
- 29. 3. 2026 - 99,02 €
- 20. 3. 2026 - 98,52 €
- 8. 3. 2026 - 107,18 €
- 27. 2. 2026 - 106,64 €
- 22. 2. 2026 - 107,18 €
- 16. 1. 2026 - 108,85 €
- 2. 1. 2026 - 108,84 €
- 25. 12. 2025 - 109,15 €
- 15. 12. 2025 - 110,4 €
- 14. 12. 2025 - 109,15 €
- 5. 12. 2025 - 107,44 €
- 27. 11. 2025 - 110,27 €
- 17. 11. 2025 - 111,83 €
- 14. 11. 2025 - 110,27 €
- 7. 11. 2025 - 110,01 €
- 2. 11. 2025 - 117,36 €
- 25. 10. 2025 - 116,68 €
- 12. 10. 2025 - 117,02 €
- 4. 10. 2025 - 116,68 €
- 21. 9. 2025 - 117,02 €
- 12. 9. 2025 - 116,51 €
- 31. 8. 2025 - 117,02 €
- 22. 8. 2025 - 116,51 €
- 17. 8. 2025 - 117,02 €
- 2. 8. 2025 - 116,51 €
- 27. 7. 2025 - 119,06 €
- 18. 7. 2025 - 116,51 €
- 13. 7. 2025 - 117,02 €
- 5. 7. 2025 - 116,34 €
- 27. 6. 2025 - 118,27 €
- 22. 6. 2025 - 117,88 €
- 14. 6. 2025 - 117,08 €
- 1. 6. 2025 - 117,88 €
- 23. 5. 2025 - 115,17 €
- 18. 5. 2025 - 115,85 €
- 11. 5. 2025 - 116,39 €
- 18. 4. 2025 - 115,95 €
- 13. 4. 2025 - 118,21 €
- 5. 4. 2025 - 118,55 €
- 29. 3. 2025 - 117,53 €
- 23. 3. 2025 - 117,36 €
- 16. 3. 2025 - 116,68 €
- 2. 3. 2025 - 118,12 €
- 14. 2. 2025 - 117,44 €
- 9. 2. 2025 - 118,12 €
- 31. 1. 2025 - 117,16 €
- 25. 1. 2025 - 115,97 €
- 17. 1. 2025 - 116,76 €
- 29. 5. 2026 - 90,25 €
- 15. 5. 2026 - 85,5 €
- 2. 4. 2026 - 90,25 €
- 20. 3. 2026 - 94,05 €
- 2. 1. 2026 - 103,55 €
- 25. 12. 2025 - 104,64 €
- 15. 12. 2025 - 108,8 €
- 14. 12. 2025 - 104,64 €
- 5. 12. 2025 - 101,37 €
- 27. 11. 2025 - 103,55 €
- 17. 11. 2025 - 108,8 €
- 7. 11. 2025 - 103,55 €
- 2. 11. 2025 - 113,05 €
- 25. 10. 2025 - 111,86 €
- 19. 10. 2025 - 113,05 €
- 29. 5. 2026 - 111,86 €
- 18. 5. 2026 - 111,86 €
- 15. 5. 2026 - 111,86 €
- 7. 5. 2026 - 111,86 €
- 3. 5. 2026 - 111,86 €
- 24. 4. 2026 - 111,86 €
- 19. 4. 2026 - 111,86 €
- 10. 4. 2026 - 111,86 €
- 2. 4. 2026 - 111,86 €
- 29. 3. 2026 - 111,86 €
- 20. 3. 2026 - 111,86 €
- 8. 3. 2026 - 111,86 €
- 27. 2. 2026 - 111,86 €
- 22. 2. 2026 - 111,86 €
- 16. 1. 2026 - 111,86 €
- 2. 1. 2026 - 111,86 €
- 25. 12. 2025 - 111,86 €
- 15. 12. 2025 - 111,86 €
- 14. 12. 2025 - 111,86 €
- 5. 12. 2025 - 111,86 €
- 27. 11. 2025 - 111,86 €
- 17. 11. 2025 - 111,86 €
- 14. 11. 2025 - 111,86 €
- 7. 11. 2025 - 111,86 €
- 2. 11. 2025 - 111,86 €
- 25. 10. 2025 - 111,86 €
- 12. 10. 2025 - 111,86 €
- 4. 10. 2025 - 111,86 €
- 21. 9. 2025 - 111,86 €
- 12. 9. 2025 - 111,86 €
- 31. 8. 2025 - 111,86 €
- 22. 8. 2025 - 111,86 €
- 17. 8. 2025 - 111,86 €
- 2. 8. 2025 - 111,86 €
- 27. 7. 2025 - 118,8 €
- 18. 7. 2025 - 111,86 €
- 13. 7. 2025 - 111,86 €
- 5. 7. 2025 - 111,86 €
- 27. 6. 2025 - 114,24 €
- 22. 6. 2025 - 111,86 €
- 14. 6. 2025 - 111,86 €
- 1. 6. 2025 - 111,86 €
- 23. 5. 2025 - 103,7 €
- 18. 5. 2025 - 103,7 €
- 11. 5. 2025 - 103,7 €
- 18. 4. 2025 - 103,7 €
- 13. 4. 2025 - 113,05 €
- 5. 4. 2025 - 115,43 €
- 29. 3. 2025 - 113,05 €
- 23. 3. 2025 - 107,1 €
- 16. 3. 2025 - 107,1 €
- 2. 3. 2025 - 113,05 €
- 14. 2. 2025 - 113,05 €
- 9. 2. 2025 - 113,05 €
- 31. 1. 2025 - 111,7 €
- 25. 1. 2025 - 111,7 €
- 17. 1. 2025 - 111,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Spríjemnite si svoj čas v práci s elegantným a pohodlným kancelárskym kreslom AZURE 2 NEW. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 54,5x63x106-114 cm. Maximálna odporúčaná nosnosť je 110 kg. Určite oceníte nastaviteľnú výšku v rozmedzí 45-53 cm, ktorá sa nastavuje páčkou pod sedacou časťou stoličky. Kvalitná ekokoža, ktorá pokrýva vrch kresla vo farbe bielej pôsobí osviežujúco. Pogumované kolieska sú vhodné na plávajúcu aj na drevenú podlahu. Pochrómovaná podstava dodáva kreslu patričnú eleganciu.
Rozmery
| Šírka: | 55 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 63 cm |
| Výška: | 106-114 cm |
Parametre
| Typ koliesok | Pogumované |
|---|---|
| Materiál poťahu | EKO koža |
| Farba | Biela |
| Typ | Otočné |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2607 m3 |
| Výška 2 | 114 cm |
| Váha s obalom dodávateľa | 14.2 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Azure 2 New |
| Výška od - do (cm) | 106 - 114 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 48 |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Výška sedadla 2 (cm) | 53 |
| Výška sedadla od - do (cm) | 45 - 53 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 110 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela / chróm |
| Prevedenie poťahu | Biela |
| Materiál (primárny) | Ekokoža |
| Materiál (slovne) | Ekokoža / kov |
| Poťahový materiál | Ekokoža |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Opierky rúk | Áno |
| Kolieska | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Podobné produkty

Stolička LEGERE, výškovo nastaviteľná, veľké sedadlo, s klzákmi, V 500-690 mm, breza
Otočná
SkladomDoprava zadarmo
Stolička LEGERE, výškovo nastaviteľná, veľké sedadlo, s klzákmi, V 500-690 mm, antracit
Otočná
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA GOLD VELUR na čiernej podstave s kolieskami - ružová
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na striebornej podstave s kolieskami - latte
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA GOLD na čiernej podstave s kolieskami - biela
Otočná, s plastovými kolieskami, s poťahom z eko kože
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na čiernej podstave s kolieskami - levanduľa
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
Kancelárske kreslo Team Pro W White
Otočná, s plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA GOLD VELUR na zlatej podstave s kolieskami - svetlo šedá
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na zlatej podstave s kolieskami - latte
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
Kancelárske kreslo Marti WT HD
Zdravotná, otočná, s plastovými kolieskami
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na zlatej podstave s kolieskami - svetlo šedá
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
Kancelárske kreslo Team Pro W HD White
Zdravotná, otočná, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na čiernej podstave s kolieskami - ružová
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na čiernej podstave s kolieskami - krémová
Otočná, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA GOLD VELUR na zlatej podstave s kolieskami - latte
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na zlatej podstave s kolieskami - ružová
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
Grospol - Set: Kancelárske kreslo Ioo 2+ Nastaviteľný stôl Alto 101 White
Otočná, s plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička OBG020G01
80-90×60×60 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA GOLD VELUR na čiernej podstave s kolieskami - latte
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička MILANO VELUR na zlatej podstave s kolieskami - svetlo ružová
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
Ergonomická kancelárska stolička svetlosivá Diablo V-Light
Herné, zdravotná, otočná
SkladomDoprava zadarmo
Stolička Nodi WT
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Doprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA GOLD VELUR na čiernej podstave s kolieskami - svetlo šedá
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA GOLD VELUR na čiernej podstave s kolieskami - levanduľa
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
Kancelárske stolička BRADFORD, šedá tkanina
Otočná, s pogumovanými kolieskami, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička COMFORTE, sivá
118-133×67×49-52 cm, zdravotná, otočná
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na čiernej podstave s kolieskami - latte
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VENICE VELUR na zlatej podstave s kolieskami - latte
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
Stolička LEGERE výškovo nastaviteľná, veľké sedadlo, s kolieskami, H 430-550 mm, šedá
Otočná, s plastovými kolieskami, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička OBG020G05
80-90×60×60 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Vinsetto kancelárske kreslo s funkciou sklonu, ergonomické stoličky k stolu, výškovo nastaviteľné otočné kreslo s podnožkou, vystlané, max. 135 kg nos
98-130×72×66 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na striebornej podstave s kolieskami - svetlo šedá
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
