Porovnajte ceny od 48,1 € do 70 € v 6 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 6 e-shopov v cenovom rozpätí od 48,1 € do 70 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 55,35 €
- 19. 5. 2026 - 55,35 €
- 16. 5. 2026 - 55,33 €
- 8. 5. 2026 - 56,02 €
- 23. 4. 2026 - 56 €
- 18. 4. 2026 - 56,02 €
- 11. 4. 2026 - 56 €
- 28. 3. 2026 - 55,93 €
- 19. 3. 2026 - 57,2 €
- 14. 3. 2026 - 56,63 €
- 6. 3. 2026 - 56,65 €
- 28. 2. 2026 - 58,4 €
- 3. 2. 2026 - 59,6 €
- 1. 2. 2026 - 59 €
- 16. 1. 2026 - 59,63 €
- 9. 1. 2026 - 60,18 €
- 1. 12. 2025 - 62,97 €
- 30. 11. 2025 - 61,23 €
- 31. 10. 2025 - 60,25 €
- 17. 10. 2025 - 59,4 €
- 29. 9. 2025 - 58,57 €
- 17. 9. 2025 - 59,6 €
- 3. 9. 2025 - 56,33 €
- 30. 8. 2025 - 56,25 €
- 11. 8. 2025 - 57 €
- 8. 8. 2025 - 57,2 €
- 1. 8. 2025 - 57,67 €
- 26. 7. 2025 - 58,13 €
- 16. 4. 2025 - 61,97 €
- 7. 2. 2025 - 62,75 €
- 31. 5. 2026 - 48,1 €
- 19. 5. 2026 - 48,1 €
- 16. 5. 2026 - 48 €
- 8. 5. 2026 - 48,1 €
- 23. 4. 2026 - 48 €
- 18. 4. 2026 - 48,1 €
- 11. 4. 2026 - 48 €
- 28. 3. 2026 - 47,6 €
- 19. 3. 2026 - 53 €
- 14. 3. 2026 - 47,8 €
- 6. 3. 2026 - 47,9 €
- 28. 2. 2026 - 53 €
- 3. 2. 2026 - 56 €
- 1. 2. 2026 - 56 €
- 16. 1. 2026 - 55,9 €
- 9. 1. 2026 - 56 €
- 1. 12. 2025 - 56 €
- 30. 11. 2025 - 56 €
- 31. 10. 2025 - 56 €
- 17. 10. 2025 - 56 €
- 29. 9. 2025 - 56 €
- 17. 9. 2025 - 56 €
- 3. 9. 2025 - 49 €
- 30. 8. 2025 - 49 €
- 11. 8. 2025 - 49 €
- 8. 8. 2025 - 50 €
- 1. 8. 2025 - 48 €
- 26. 7. 2025 - 50,8 €
- 16. 4. 2025 - 56 €
- 7. 2. 2025 - 56 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kancelárska stolička TIMMY je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorá poskytuje komfortné sedenie pri každodennej práci za počítačom alebo pri študentských povinnostiach. Kvalitná plastová ružica s kolieskami je vhodná na drevenú aj plávajúcu podlahu. Ergonomicky tvarované operadlo je potiahnuté priedušnou čiernou sieťovinou, ktorá zabezpečuje lepšiu cirkuláciu vzduchu. Sedák a vrchná časť operadla sú čalúnené tyrkysovou látkou. Pre pohodlnejšie sedenie je stolička vybavená plastovými opierkami rúk. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 52x59x81 cm. Výšku sedenia možno jednoducho regulovať mechanizmom umiestneným pod sedákom v rozmedzí 41-51 cm. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Šírka sedenia je 40 cm a hĺbka sedenia je 41 cm. Maximálna nosnosť je 120 kg.
Rozmery
| Šírka: | 52 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 59 cm |
| Výška: | 81 cm |
Parametre
| Typ koliesok | Plastové |
|---|---|
| Materiál poťahu | Látka, Sieťovina |
| Farba | Zelená |
| Typ | Otočné |
| Váha s obalom dodávateľa | 8.6 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Výška 2 | 91 cm |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.059 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Timmy |
| Výška od - do (cm) | 81 - 91 |
| Šírka sedadla (cm) | 40 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 41 |
| Výška sedadla (cm) | 41 |
| Výška sedadla 2 (cm) | 51 |
| Výška sedadla od - do (cm) | 41 - 51 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Tyrkysová |
| Farba (slovne) | Tyrkysová / čierna |
| Prevedenie poťahu | Tyrkysová |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / sieťovina / plast |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Opierky rúk | Áno |
| Kolieska | Áno |
| Doplňujúce informácie | Tvarované operadlo |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Recenzie
Používateľské recenzie
Pohodlné, ergonomické kreslo. Syn je spokojný.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Podobné produkty

Dispečerské zátěžové kreslo MASON, čierna
132×73 cm, otočná, s plastovými kolieskami
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička TOLEDO VELUR na čiernej podstave s kolieskami - zelená
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička PARIS VELUR na čiernom kríži - čierna
Otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Kancelárska stolička BELMONT, biela/petrolejová
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička BOSTON VELUR na striebornej podstave s kolieskami - čierna
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA GOLD VELUR na zlatej základni s kolieskami - čierna
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
Kancelárska stolička so sieťovaným operadlom SITTA WHITE, čierna
125×60×49 cm, zdravotná, otočná
SkladomDoprava zadarmo
Kožené kancelárske kreslo NEXUS, čierne
120-130×65×50 cm, otočná, s plastovými kolieskami
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na zlatom tanieri - zelená
Otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Kancelárska stolička MILANO s podpierkami rúk, čierna
85-103×60 cm, zdravotná, otočná
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička BIANCO čierna / biela
95×58×49 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kancelárska stolička MILTON, so sieťovinou čierna
Otočná, s plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Kreslo ROMA VELUR na zlatej podstave s kolieskami - čierne
Otočná, s pogumovanými kolieskami, s látkovým poťahom
Skladom
Kožené kancelárske kreslo LUX, pravá koža, čierne
119×68×70 cm, kožená, otočná
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička MILANO MAX VELUR na striebornom tanieri - čierna
Otočná, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na striebornom tanieri - zelená
Otočná, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička BOSTON VELUR na čiernom kríži - čierna
Otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Grospol - Kancelárske kreslo Moon Wood AL1 - dubová dyha
Kožená, zdravotná, otočná
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička METRIM, čierna
123×63×51 cm, zdravotná, otočná
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička BIANCO čierna
Zdravotná, s plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na zlatom kríži - zelená
Otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Zvýšená látková pracovná stolička MILANO s opierkou nôh, klzáky, čierne
S látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Kreslo ROMA VELUR na čiernom kríži - tmavo šedé
Otočná, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Kreslo VERA VELUR na čiernom kríži - tmavo šedé
Otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Masážne kancelárske kreslo Visioner 8.3 čierne
35×60×74 cm, zdravotná, otočná
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kancelárska stolička Coco BS
Otočná, s plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička OBN040B01
S látkovým poťahom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kancelárska stolička FLEXI, zelená
96-106×60×48 cm, otočná, s plastovými kolieskami
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na čiernom tanieri - zelená
Otočná, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA GOLD na zlatej podstave s kolieskami - čierna
Otočná, s plastovými kolieskami, s poťahom z eko kože
Skladom
Zvýšená látková pracovná stolička MILANO s podpierkami rúk, opierka nôh, klzáky, čierna
S plastovými kolieskami, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička MILANO na čiernom tanieri - čierna
Otočná, s poťahom z eko kože
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Manželská posteľ s roštom Verify LB-160 160x200 cm - dub april / wenge
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Vitrína Igins SC-2W2D - sosna Andersen
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom





