












Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mercedes G500 na batériu Detská verzia Mercedesu G500 na batériu bude skvelým darčekom pre každého malého chlapca, ktorý miluje hranie sa s rôznymi autíčkami. Prečo si vybrať Mercedes G500? Odporúčame ho z nasledujúcich dôvodov: - oficiálnu licenciu koncernu Mercedes-Benz Daimler AG, - strohý dizajn pripomínajúci vzhľad plnohodnotného Mercedesu G500, - kombináciu jazdného komfortu s bezpečnosťou pri hre, - vybavenie vysoko kvalitnými komponentmi, - rôzne doplnky v podobe zvukového panelu alebo LED osvetlenia. Mercedes je skutočným spojením spoľahlivosti, najvyššej kvality a bohatého dizajnu. Tento vozidlo sa osvedčí ako pri každodenných jazdách po sídliskách, tak aj pri víkendových výletoch mimo mesta. Dva motory s výkonom 45 W každý, umiestnené „pod kapotou“, v kombinácii s akumulátorom 12 V 7 Ah umožňujú jazdu rýchlosťou od 3 do 5 km/h, čo určite urobí dojem nielen na malého vodiča, ale aj na okoloidúcich. V interiéri Mercedesu sa nachádza mäkká pohovka potiahnutá prešívanou ekokožou a nastaviteľné bezpečnostné pásy. Na palubnej doske sa nachádza otočný volant s logom trojramennej hviezdy, imitácie prístrojov, medzi inými rýchlomer a otáčkomer, či hudobný panel s USB alebo MP3 vstupom. Toto riešenie spríjemní každú jazdu a umožní dieťaťu cítiť sa ako v skutočnom aute. Masívny Mercedes G500 bude splnením snov každého malého dieťaťa – sme si istí, že sa bude páčiť aj jeho rodičom a starým rodičom. Ovládanie vozidla je mimoriadne jednoduché. Stačí, aby dieťa stlačilo tlačidlo štartu, uchopilo volant do rúk a stlačilo tlačidlo plynu. Hotovo, už môže vyraziť dopredu. Ak však chcete svojmu dieťaťu pomôcť, použite diaľkové ovládanie 2,4G, ktoré je súčasťou sady, vďaka ktorému budete môcť plne prevziať kontrolu nad vozidlom a priniesť tak dieťaťu obrovskú radosť. Mercedes G500 má certifikát CE a je vyrobený z certifikovaných materiálov. Elektrické autíčko zaručí, že úsmev nezmizne z tváre žiadneho malého dieťaťa. Hmotnosť s obalom: 18,4 kg Rozmery balenia: 103 cm x 57 cm x 46 cm
| Farba | Biela |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 60 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 50 |
| Výška tovaru v centimetroch | 110 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Prevodovka | Automatické |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Značka | Mercedes |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Audio | USB |
| Batéria | 1x12V4,5Ah |
| Vlastná hmotnosť | 14,2 kg |
| Model | Mercedes G500 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 55000 |
| Rozmery vozidla | 107 cm x 64 cm x 54 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo