Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LEAN CARS Audi TT RS batérie auto biela
História cien
- 30. 5. 2026 - 204 €
- 9. 4. 2026 - 204 €
Popis produktu
Bateriové auto Audi TT RS – biele Rozmery balenia: 103 cm x 54 cm x 27 cm Hmotnosť balenia: 15 kg
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Batéria | 12V7Ah |
| Šírka výrobku v centimetroch | 27 |
| Výška tovaru v centimetroch | 54 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Kľúče | ✕ |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Vlastná hmotnosť | 12 kg |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Motor | 2x45W |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Audio | USB |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Rýchlosť | 2,5-3,5 km/h |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 103 |
| Model | Audi TT RS Roadster |
| Celková hmotnosť v gramoch | 25029 |
| Rozmery vozidla | 102 cm x 60 cm x 44 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |










































































