













Najlepšia cena za posledných 30 dní: 856 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batériu Mercedes G63 XXL biele 24 V Rozmery balenia: 148 cm x 84 cm x 50 cm Hmotnosť balenia: 59 kg
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Model | DK-G63 |
| Max. zaťaženie | 80 kg |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Vlastná hmotnosť | 50 kg |
| Rozmery vozidla | 158 cm x 93 cm x 81 cm |
| Audio | USB |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Batéria | 2x24V7Ah |
| Rýchlosť | 3-8 km/h |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Motor | 4x200W |
| Výrobca | LEAN CARS |





















Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo









