








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Retro Mercedes 540K na akumulátor Mercedes-Benz 540K je automobil najvyššej triedy. Vyznačuje sa predovšetkým futuristickými líniami karosérie a mimoriadne starostlivým spracovaním s dôrazom na každý detail. Tento štýlový oldtimer má dvojdverovú karosériu typu kupé, v ktorej sa nachádza široká pohovka z ľahkej, mäkké eko-kože. Čo robí Mercedes-Benz 540K takým obľúbeným? Presvedčte sa sami, ide o: - originálnej licencii koncernu Mercedes-Benz, - výnimočnom dizajne charakteristickom pre historické oldtimery, - interiéri inšpirovanom klasickým Mercedesom 540K - chrómovaných prvkoch a svetlom palubnom paneli pripomínajúcom orechové drevo, - LED svetlách zvyšujúcich bezpečnosť pri jazde, - otvárateľnou zadnou kapotou, - funkciou pomalého rozbiehu, - komponentoch najvyššej kvality. V interiéri Mercedesu na batériu sú umiestnené prvky, ktoré na prvý pohľad pripomínajú vybavenie štandardného modelu vozidla pre dospelých. Na krémovej palubnej doske sa nachádza spínač vozidla, ako aj hudobný prehrávač spojený so vstupom na pamäťovú kartu a portom USB a MP3 . Medzi týmito prvkami je umiestnený volant s ergonomickým tvarom. Veľkou výhodou vozidla je bedrový pás , ktorý zodpovedá za bezpečnosť dieťaťa, ako aj otváracia zadná kapota, označená logom značky a typom vozidla. Akumulátorové vozidlo je osadené na kolesách vyrobených z materiálu EVA , ktoré umožňujú jazdu na rôznych typoch povrchov. Zmenšená verzia retro Mercedesu nie je len fantastickým vzhľadom. Auto pod svojou „kapotou“ skrýva motory 4x45W a akumulátor 12V10Ah, vďaka ktorým môže niekoľkoročný vodič cestovať rýchlosťou od 5 do 7 km/h . Súčasťou sady je inovatívne diaľkové ovládanie 2,4G , ktoré umožňuje diaľkové ovládanie autíčka. Na diaľkovom ovládači sú umiestnené tlačidlá, ktoré umožňujú výber smeru: doprava/doľava, dopredu/dozadu, ako aj výber rýchlosti a núdzové okamžité zastavenie. Vďaka tomuto riešeniu môžu Mercedes 540K používať aj menšie deti, ktoré jazdia vo vozidle ovládanom rodičmi. Retro auto na batériu je určené pre všetky deti od 3 rokov. Model je označený certifikátom CE, ktorý zaručuje bezpečnosť pri používaní hračky. Je vyrobený z certifikovaných materiálov, čo v kombinácii s jednoduchou konštrukciou bez ostrých hrán a prvkov zaisťuje vysoký komfort používania. Detský Mercedes je zabalený v estetickom obale a je ideálny ako darček pre niekoľkoročné dieťa. Rozmery balenia: 130 cm x 59 cm x 37 cm Hmotnosť s obalom: 26,5 kg
| Farba | Biela |
|---|---|
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 65 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 40 |
| Max. zaťaženie | 100 kg |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Rýchlosť | 5-7 km/h |
| Audio | USB |
| Batéria | 12V10Ah |
| Výška tovaru v centimetroch | 140 |
| Disk | 4x45W |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Vlastná hmotnosť | 21,6 kg |
| Model | Marecedes 540K A200 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 60666.67 |
| Rozmery vozidla | 138 cm x 59 cm x 57 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo