









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektromobil Mercedes EQG J2088, čierny Rozmery balenia: 115 cm x 64 cm x 32 cm Hmotnosť balenia: 30 kg
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Výška tovaru v centimetroch | 64 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 32 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 115 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Kľúče | ✕ |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Audio | USB |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Vlastná hmotnosť | 23 kg |
| Motor | 4x45W |
| Batéria | 12V9AH |
| Model | J2088 |
| Rozmery vozidla | 121 cm x 74 cm x 62 cm |
| Celková hmotnosť v gramoch | 39253.33 |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoPriemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo