








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektromobil Range Rover Evoque Detské auto na akumulátor bude dobrou voľbou pre každého malého milovníka trávenia voľného času na čerstvom vzduchu. Auto sa skvele osvedčí pri všetkých výletoch a prechádzkach, pričom dieťaťu umožní oddýchnuť si na mäkkom sedadle vo vnútri vozidla. Rozvíjajte vo svojom dieťati vášeň, vďaka ktorej budete v budúcnosti môcť spoločne zdolávať široké cesty. Doprajte svojmu niekoľkoročnému dieťaťu pocit samostatnosti a slobody, ktoré prináša riadenie akumulátorového auta Evoque! Detské auto až do ilúzie pripomína skutočné, plnohodnotné auto pre dospelých. Svedčí o tom presné napodobnenie najdôležitejších konštrukčných prvkov vozidla – ide okrem iného o bočné zrkadlá alebo predné LED osvetlenie, ktoré zvyšuje nielen viditeľnosť, ale aj bezpečnosť dieťaťa na ceste, ako aj otvárateľné dvere alebo imitácie kľučiek, vďaka ktorým je táto miniatúrna verzia vozidla rovnako dokonalá ako auto pre dospelých. Detské autíčko na akumulátor je svojou veľkosťou prispôsobené deťom vo veku niekoľkých rokov. Pevná, masívna konštrukcia vozidla je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči častému používaniu. Detské elektrické autíčko bolo navrhnuté v modernom štýle, čo uspokojí vkus nielen najmladších milovníkov motoristických hračiek, ale aj ich rodičov. Dôkladne prepracovaný interiér a prvky imitujúce skutočné vybavenie spôsobia, že sa každé dieťa bude cítiť ako v skutočnom aute. Ovládanie elektrického autíčka pre deti je veľmi jednoduché. Stačí, aby malý vodič stlačil nohou plynový pedál a potom riadil svoje vozidlo pomocou volantu. Ak však chcete svojmu dieťaťu pomôcť, môžete využiť inovatívne diaľkové ovládanie 2,4G, ktoré je súčasťou sady a ktoré vám umožní plnú kontrolu nad vozidlom. Môžete vozidlo zapínať a vypínať, ako aj meniť rýchlosť alebo smer jazdy. Auto je vybavené dvoma motormi a akumulátorom 12V4,5Ah , čo umožňuje jazdu rýchlosťou od 3 do 5 km/h. Detský model lakovaného auta je podľa odporúčaní výrobcu určený pre všetky deti, ktoré dovŕšili 3 roky – jediným obmedzením je maximálna hmotnosť 30 kg. Rozmery vozidla: 108 cm x 66 cm x 53 cm Hmotnosť auta: 17 kg. Rozmery balenia: 111 cm x 59 cm x 36,5 cm Hmotnosť s obalom: 21 kg.
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 65 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 40 |
| Výška tovaru v centimetroch | 115 |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Audio | USB |
| Rýchlosť | 3-6 km/h |
| Batéria | 12V4,5Ah |
| Vlastná hmotnosť | 17 kg |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Celková hmotnosť v gramoch | 49833.33 |
| Značka | Range Rover |
| Model | Range Rover Evoque |
| Rozmery vozidla | 108 cm x 66 cm x 53 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
115×90×67 cm, závesné, z umelého ratanu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Teleskopická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom