










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropné svietidlo v modernom dizajne. Postupná zmena farby svetla pomocou klasického nástenného vypínača. Farebná teplota: 3000/4000/6000 K.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Béžová |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 30 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 30 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K/6000 K/3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3300 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 230 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 30 W |
| Index podania farieb (cri) | 90 Ra |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Dekor dreva | Kaučukovník |
| Series | WOODROUND Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, hranaté, do spálne a obývačky
Skladom
V modernom štýle, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo

Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
LED, sklenené, v modernom štýle
Skladom
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s viacerými svetlami v skupine
Skladom
Zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo

LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom