








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním. Umožňuje plynulé stmievanie a zmenu farby svetla. Funkcia pamäti - po zapnutí svietidla zostanú posledné nastavenia uložené, až kým ich nezmeníte. Táto funkcia funguje iba pri vypnutí diaľkovým ovládaním, nie klasickým vypínačom. Funkcia časovača a nočného svetla. Farebná teplota: 2700-6500K. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1800 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 125 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Tvar | Štvorcový |
| Uhol vyžarovania | 112 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Series | ULTRA SLIM Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Používateľské recenzie
Skvělé
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

Sklenený, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Drevený
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom


Drevený
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, kovový, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Plastový, drevený, inteligentný
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Plastový, šírka, výška
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom