








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED stropné svietidlo, ktoré je možné pohodlne ovládať diaľkovým ovládaním alebo pomocou mobilného telefónu. Svietidlo pri prvom spustení len bliká - nesvieti. Pre jeho plné fungovanie a ovládanie je potrebné ho pripojiť na Wi-Fi. Bez tohto prepojenia svietidlo nebude fungovať. Možno plynule stmievať, meniť farbu svetla alebo prepínať medzi prednastavenými režimami. Možno ovládať odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie Immax NEO PRO (pre iOS aj Android). Zároveň je možné svetlo ovládať pomocou priloženého IR diaľkového ovládača. Podpora hlasového ovládania Amazon Echo a Google Home. Funkcia pamäti - po zapnutí svietidla zostanú posledné zvolené nastavenia zachované, kým ich nezmeníte. Funkcia pamäti funguje iba pri vypnutí diaľkovým ovládačom, nie klasickým vypínačom. Pri vypnutí klasickým vypínačom sa mení farebná teplota. Nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000-6000K. Diaľkový ovládač je súčasťou balenia (batérie nie sú súčasťou balenia). Pre správnu funkciu diaľkového ovládača je potrebné svietidlo najprv pripojiť k mobilnej aplikácii a WiFi.
| Smart | Ano |
|---|---|
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 60 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 4508 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Inteligentné osvetlenie |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 310 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 60 W |
| Tvar | Guľatý |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 60 W |
| Series | POOL Brilagi, POOL 50 cm Brilagi, POOL SMART REMOTE Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo


S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo



Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Skladom

Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo