Brilagi - stmievateľné LED svietidlo POOL SMART LED/60W/230V pr. 50 cm Wi-Fi Tuya béžové +DO
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
SmartAno
Farba svetlaTeplé biele, Denné biele, Studené biele
FarbaBiela
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja60 W
Priemerná životnosť zdroja50000 h
Teplota chromatickosti3000-6000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok4508 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Inteligentné osvetlenie
Ekvivalent klasickej žiarovky310 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja60 W
TvarGuľatý
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoSpálňa/Obývačka
Celkový príkon svietidla60 W