

Rozmery 200×220 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elegantná posteľná bielizeň z veľmi príjemného bavlneného saténu v striebornosivej farbe. Kolekcia bavlnenej saténovej posteľnej bielizne je v porovnaní s klasickou bavlnenou posteľnou bielizňou mäkšia a hladšia, s jemným leskom. Textúra bavlneného saténu je hustejšia, a preto je posteľná bielizeň pevnejšia a odolnejšia. Napriek tomu si posteľná bielizeň zachováva obľúbené vlastnosti bavlny, ktorými sú priedušnosť a ľahká absorpcia a odvod vlhkosti. Na výber je niekoľko veľkostí - klasické, predĺžené, ako…
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna, Bavlnený satén, Satén |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Sivá |
| Velikost | 220x200 / 2x70x90 cm |
| Zapínanie | Vankúš - zips, prikrývka - zips |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | Cottonbox |

Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so srdiečkami, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnená, s gombíkmi, s kvetinovým motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Saténová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo