




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečky z bavlny pre milovníkov prírodných vzorov a kvalitného spánku Objavte pokoj a kúzlo prírody s obliečkami LESNÁ NOC, ktorá vás prenesie do tichého lesa plného zeleně. Jemný motív stromov a mesačného svitu v decentných odtieňoch tmavo zelenej na čiernom podklade vnesie do vašej spálne harmóniu a útulnú atmosféru. Luxusné obliečky z kvalitnej 100% bavlny Renforcé vynikajú svojou jemnosťou, pevnosťou a prirodzenou hebkosťou. Materiál je príjemný na dotyk a zároveň odolný voči opotrebovaniu aj častému praniu. Povrch látky obliečok je dokonale hladký a zaručuje pohodlie po celú noc.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Moderné, Rustikálne, Romantické |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | LESNÁ NOC |
| Výrobca | XPOSE® |

Bavlnená
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Saténová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Saténová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Francúzska, z mikroplyšu
Skladom
Z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
Z mikrovlákna, so zipsom, dvojlôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
135×200 cm, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
200×200 cm, francúzska, dvojlôžková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom