


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky na 2 postele pre pohodlie a pokojný spánok v bavlne Bavlnené obliečky bohato posiate krásou lúčnych kvetov nesú názov KARLA. Romantické duše a milovníci margarét si tieto zelené obliečky doslova zamilujú. Dominantný farebný tandem zelenej a žltej na sivom podklade vás nabije pozitívnou, vyrovnanou energiu a dodá spálni ten správny šmrnc. Oceníte tiež materiál príjemnú 100% bavlnu s vysokou absorpciou vlhkosti, ktorá vám bude mnoho rokov spoľahlivo slúžiť. Využite praktický set 2+2 na dve klasické lôžka a cez deň nezabudnite na prehoz na manželskú posteľ, ktorý vaše lôžkoviny a obliečky dokonale ochráni pred prachom a nečistotami.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 2 prikrývky |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Romantické, Elegantné |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | KARLA |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
Vrelo odporúčam...obliečky su presne take ako na obrázku..
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk
Všetko ok
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk

140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
200×240 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s 3D efektom
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnená, flanelová, so zipsom
Skladom
Francúzska, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×220 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Na odoslanie o 3 dni
Z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, saténová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Mušelínová
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroflanelu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom

Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
140×220 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená
Skladom
200×220 cm, bavlnená, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom