



Rozmery 140×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky a zelený tón pre prírodný štýl a kvalitný spánok Nechajte sa okúzliť krásou letnej rozkvitnutej lúky plnej poletujúcich motýlikov a oblečte si periny do obliečok z bavlny. Krásny vzor flóry osvieži interiér a jemná bavlna vám dopraje pokojný spánok a energické rána. Renforcé obliečky z bavlny sú hladké a príjemné na dotyk s dobrou savosťou a odolnosťou voči opotrebovaniu či strate farby. Obliečka na prikrývku je na spodnej strane jednofarebná, obliečka na vankúš má potlač z oboch strán.Obliečky 140x200 cm skvele pasujú na klasické prikrývky a vankúše 70x90 cm.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Zelená |
| Motív | Kvetiny, Jednofarebné |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Romantické |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | LETNÁ LÚKA |
| Výrobca | XPOSE® |

Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Krepová, z mikroplyšu, so zipsom
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, damašková
Skladom
Bavlnená, krepová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×220 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom

140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo

180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom