


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky na dve klasické lôžka pre dokonalý spánok v bavlne Premeňte si spálňu do snových obliečok s rozkvitnutou lúkou. Bavlnené obliečky aj príjemná kombinácia farieb vyladia každý interiér a ako jarné obliečky v ňom navodia príjemnú atmosféru. Posteľnú bielizeň dopĺňa na dotyk hebký materiál zo 100% bavlny, ktorý je vzdušný a dobre absorbuje vlhkosť. Obliečky v sete padnú na klasický rozmer prikrývky 140x200 a vankúše 70x90. Ozdobte svoju posteľ aj cez deň a ochráňte obliečky aj cez deň! Prikrývka na posteľ je na to ideálna.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ |
| Farba | Krémová |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 2 prikrývky |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Romantické |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | DIVOKÉ KVETY |
| Výrobca | XPOSE® |

140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, mušelínová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, francúzska, so zipsom
Skladom
Francúzska, z mikrovlákna, so zipsom
Doprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Bavlnená, flanelová, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, damašková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, saténová, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Plážový, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom