




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky pre prírodný štýl spálne a pre pohodlie ako v bavlnke Bavlnené obliečky a vzor kvetov sakury premenia vašu spálňu na rozkvitnutú záhradu. Farebný podklad evokuje prírodu a vy sa tak v miestnosti budete cítiť sviežo a uvoľnene každý deň. Materiál z bavlny Renforcé radí posteľnú bielizeň medzi luxusné obliečky. Jemne tkané vlákna bavlny ponúkajú žiaduce vlastnosti, ako je mäkkosť, savosť a vzdušnosť čo prispeje ku kvalite spánku. Odolnosť materiálu a farieb vám dáva priestor na použitie vyšších teplôt prania. Posteľné obliečky padnú na prikrývku 140c200 a vankúše 70x90 cm.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Rustikálne, Romantické |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | BIANCA |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
Doručené do 5 dní
Som spokojná, už mám tretí produkt z "Rodinné balenie"
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk

140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, flanelová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, z bavlneného saténu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, francúzska, s kvetinovým motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, flanelová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, jednolôžková, polyesterová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom

140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom