




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečky VTÁKY pre romantickú spálňu a spánok v bavlne Objavte kúzlo prírody s obliečkami VTÁKY z jemnej bavlny Renforcé, ktoré vnesie do vašej spálne ľahkosť a harmóniu. Na bielom podklade sa rozprestiera nežný motív divokých vtákov a modrého kvetu, ktorý pôsobí pokojne a elegantne. Vďaka kvalitnej bavlne Renforcé sú obliečky príjemné na dotyk, priedušné a ľahké na údržbu. Materiál si zachováva svoju hebkosť aj po mnohých praniach a poskytuje komfortný spánok po celý rok. Zapínanie na gombíky je praktické a zároveň tradičné – ľahko sa s ním manipuluje a dodáva obliečkam 140x200 klasický vzhľad.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Kvetiny, Zvieratká |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Moderné, Rustikálne, Romantické, Elegantné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | VTÁCI |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
Doručené do 7 dní
Som spokojná po každej stránke. Sú príjemné na dotyk, nemám žiadnu výhradu.
Zásielka prišla v poriadku, s návlečkami som spokojná 👍👍
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk

Mušelínová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s gombíkmi, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená
Skladom
Bavlnená, saténová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, saténová, flanelová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, francúzska, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, saténová, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom