






Rozmery 18×20 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 26 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Originálna drevená doska na krájanie s drážkou v tvare lyry je vyrobená z masívneho bukového dreva, javora a amerického orecha, má rozmery 20 x 18 x 2 cm a na povrchu je ošetrená olejom. Český výrobok.
| Šírka: | 18 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 20 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Kombinácia farebných drevín |
| Vzor - motiv | Lyra |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 20 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 20 cm |
| Výrobca | AMADEA |

20×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
19×37 cm, drevená
Skladom
21×36 cm, drevená
Skladom
25×35 cm, drevená
Skladom
14×25 cm, drevená
Skladom
25×45 cm, drevená, hranatá
Skladom
20×42 cm, drevená
Skladom
22×45 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
15×30 cm, drevená
Skladom
Drevená, s rukoväťou
Skladom
22×36 cm, drevená, s rukoväťou
Skladom
21×36 cm, drevená
Skladom
Bambusová
SkladomDoprava zadarmo
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Na odoslanie o 1 týždeň
18×40 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
35×25 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom

Drevená, okrúhla
Skladom
Bambusová
Skladom
Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
39×29 cm, drevená
Skladom
Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastová
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
So stojanom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 týždňov

Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom

Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom


Drevený
Skladom

Drevená
Skladom
39×29 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom

Drevená, okrúhla
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená
Skladom