







Rozmery 15×17×17 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená nádoba s kvetináčom je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Stredné priečky sú natreté na bielo a zdobené čipkovým motívom. Vonkajší rozmer 17x17x15 cm. Vnútorný rozmer 15x15x15 cm so skosenými rohmi. Súčasťou výrobku je okrúhly kvetináč s priemerom 15 cm. Český výrobok.
| Šírka: | 17 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Veľkosť | Malé |
| Tvar | Okrúhle |
| Barva | Prírodné, Biela |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 17 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 17 cm |
| Výrobca | AMADEA |

15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
60×60×60 cm, vonkajší, plastový
Na odoslanie o 6 dní
30×37×37 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
30×30×30 cm, hranatý
Na odoslanie o 6 dní
Drevený, izbový, malý
Skladom
Izbový, malý, klasický
Skladom
21×27×27 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
60×60×60 cm, vonkajší, plastový
Na odoslanie o 6 dní
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevený, vonkajší, hranatý
Skladom
21×27×27 cm, drevený
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Drevený, vonkajší, kovový
Na odoslanie o 6 dní
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Izbový, kovový, malý
Skladom
Izbový, kovový, malý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Betónový, vonkajší, veľký
Na odoslanie o 6 dní
Izbový, malý, klasický
Skladom
Vonkajší, plastový, mrazuvzdorný
Na odoslanie o 6 dní
Drevená
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom

Drevený, dezertné príbory
Skladom
S vekom, drevený
Skladom
Drevená
Skladom

Drevený
Skladom
Drevená
Skladom
39×29 cm, drevená
Skladom
15×24×34 cm, drevený
Skladom


Drevený
Skladom