







Rozmery 21×27×27 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený obal na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva a je morený. Vonkajšie rozmery 27x27x21 cm. Vnútorné rozmery 25x25x21 cm. Vhodný pre samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 39974. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
| Šírka: | 27 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Hnedá |
| Tvar | Hranaté |
| Barva | Hnedá |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 27 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 27 cm |
| Výrobca | AMADEA |

21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
30×37×37 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
61×46×46 cm, keramický, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
70-80×34-40×34-40 cm, vonkajší, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
19×42×29 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
61×46×46 cm, betónový, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
12×30×25 cm, plastový, izbový
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
13×16×12 cm, vonkajší, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
23-43×25-45×25-45 cm, betónový, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
30×41×8 cm, izbový, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
13×15 cm, plastový, izbový
Skladom
15×20×61 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
38-62×19-33×19-33 cm, betónový, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Keramický, vonkajší, izbový
SkladomDoprava zadarmo
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
38-62×19-33×19-33 cm, vonkajší, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
14×30×30 cm, vonkajší, na bylinky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom

17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Nástenný, drevený, dizajnový
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom