








Rozmery 20×27×27 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený obal na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Vonkajšie rozmery 27x27x20 cm. Vnútorný rozmer 25x25x20 cm. Vhodný pre samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 39974. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
| Šírka: | 27 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 27 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Béžová |
| Tvar | Hranaté |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 27 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 27 cm |
| Výrobca | AMADEA |

20×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
24×33×33 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
24×33×33 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Izbový, kovový, malý
Skladom
15×47×17 cm, vonkajší, na bylinky
Skladom
51×33×33 cm, betónový, samozavlažovací
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
22×14×14 cm, izbový, kamenný
Skladom
15×20×61 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
9×9 cm, keramický, izbový
Skladom
Betónový, izbový, okrúhly
Skladom
30×37×37 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
13×13 cm, keramický, izbový
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
14×14 cm, betónový, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
12×36×6 cm, na bylinky, izbový
Skladom
Izbový, kovový, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevený, sklenený, na čajové sviečky
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom