

Rozmery 18×21 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený obrázok s textom Anjel strážny je vyrobený z bukového dreva a farebne potlačený. Rozmery dekorácie sú 21 x 18 cm. Je zabalená na priereze vo vrecku a je určená na zavesenie. Český výrobok.
| Šírka: | 21 cm |
|---|---|
| Výška: | 18 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Barva | Farba |
| Dřevina | Buk preglejka |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 21 cm |
| Povolen v | MALL |
| Výrobca | AMADEA |

7×9 cm, drevená
Skladom
V škandinávskom štýle, priemer, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
7×9 cm, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
65×30 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená
Skladom
18×21 cm, drevená
Skladom
21-87×21-87 cm, v provence štýle, priemer
Skladom
38×19 cm, priemer, kovová
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
28×11 cm, v rustikálnom štýle, priemer
Skladom
Drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
95×170 cm, priemer, drevená
Skladom

V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, šírka
Skladom
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
60×5 cm, v retro štýle, priemer
Skladom
Drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom

20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom