







Rozmery 15×17×17 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená nádoba s kvetináčom je vyrobená z masívneho moreného smrekového dreva. Vonkajší rozmer 17x17x15 cm. Vnútorný rozmer 15x15x15 cm so skosenými rohmi. Súčasťou výrobku je okrúhly kvetináč s priemerom 15 cm, antracitovej farby. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
| Šírka: | 17 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Veľkosť | Malé |
| Farba | Hnedá |
| Tvar | Okrúhle, Hranaté |
| Barva | Hnedá |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 17 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 17 cm |
| Výrobca | AMADEA |

15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
30×37×37 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Izbový, kovový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
14×17×12 cm, keramický, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Betónový, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
11×23×10 cm, keramický, izbový
Skladom
16×21×14 cm, keramický, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
9×13×11 cm, betónový, vonkajší
Skladom
40×10 cm, drevený, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
14×14 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
12×16 cm, keramický, izbový
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom

17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom