

Rozmery 24×30×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Nie je možné zakúpiť samostatne, iba ako doplnok k našim krytom na kvetináče. Rozmery: 30x30x24 cm. Antracitová farba.
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| S mierkou na hladinu vody | Ano |
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Mrazuvzdorné | Ano |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Čierna |
| Tvar | Hranaté |
| Barva | Antracitová |
| Velikost | 30cm |
| Výrobca | AMADEA |

20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
28×35×35 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
28×34×34 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
36×36×35 cm, vonkajší, na bylinky
Skladom
35×43×43 cm, vonkajší, drevený
Skladom
35×43×43 cm, vonkajší, drevený
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Samozavlažovací, vonkajší, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
20×30×13 cm, betónový, vonkajší
Skladom
30×30 cm, izbový, kovový
Skladom
14×30×30 cm, vonkajší, na bylinky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Samozavlažovací, vonkajší, na bylinky
Skladom
20×20×16 cm, izbový, okrúhly
Skladom
Vonkajší, plastový, klasický
Skladom
Vonkajší, plastový, mrazuvzdorný
SkladomDoprava zadarmo
30×77×24 cm, vonkajší, plastový
Skladom
7×14×12 cm, izbový, kovový
Skladom
20×37×18 cm, izbový, malý
Skladom
Izbový, okrúhly, malý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
77×63×23 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
77×63×23 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
36×36×35 cm, na bylinky, plastový
Skladom
24×58×24 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Izbový, veľký, kovový
Skladom
23×47×14 cm, izbový, hranatý
Skladom
Izbový, klasický
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajší, izbový, kovový
Skladom
Vonkajší, drevený, izbový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
13×15 cm, plastový, izbový
Skladom
21×23×23 cm, izbový, atypický
Skladom
Drevená
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený

12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevený, sklenený, na čajové sviečky
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom