









Rozmery 51×33×33 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Imitácia betónového kvetináča so skutočným betónovým povrchom , základná konštrukcia je vyrobená z vodeodolnej OSB dosky, napenetrovaná špeciálnym náterom a potiahnutá betónovou stierkou v antracitovej farbe s vloženým samozavlažovacím kvetináčom. Na betónový poter sa nanesie špeciálny ochranný lak. Vonkajšie rozmery 33x33x50,5 cm. Vnútorný rozmer 30x30x25 cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací kvetináč s rozmermi 30x30x24 cm, ktorý sa dobre drží v obale. Hmotnosť výrobku je len 8,4 kg , a preto je výrazne ľahší ako plný betónový hrniec, t. j. oveľa ľahšie sa s ním manipuluje, ale vzhľadovo je na nerozoznanie od betónového hrnca. Hrniec nie je určený do prostredia s kombináciou mrazu a vlhkosti a nie je určený ani do trvalo vlhkého prostredia. Obrovskou výhodou oproti betónovým výrobkom je jednoduchá manipulácia v porovnaní s betónovým výrobkom, ktorý je niekoľkonásobne ťažší, pri zachovaní dizajnu betónového výrobku. Z tohto dôvodu je ideálny všade tam, kde je ťažké manipulovať s ťažkými predmetmi. Český výrobok
| Šírka: | 33 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 33 cm |
| Výška: | 51 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| S mierkou na hladinu vody | Ano |
| Materiál | Betón, Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Hranaté |
| Barva | Sivá, Antracitová |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 50,5 cm |
| Dĺžka | 33 cm |
| Výrobca | AMADEA |

21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
24×33×33 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
24×33×33 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
51×33×33 cm, betónový, samozavlažovací
Skladom
70-80×34-40×34-40 cm, vonkajší, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
40×40×17 cm, izbový, veľký
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
14×17×12 cm, keramický, izbový
Skladom
15×47×17 cm, vonkajší, na bylinky
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
Vonkajší, drevený, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací

21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Izbový, kovový, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
22×14×14 cm, izbový, kamenný
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom
Drevená, priemer
Skladom