









Rozmery 24×33×33 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený obal na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Vonkajšie rozmery 33x33x24 cm. Vnútorné rozmery 28x28x24 cm. Vhodný pre samozavlažovací kvetináč 30x30x24, ktorý sa dobre drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 40661. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
| Šírka: | 33 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 33 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 33 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 33 cm |
| Výrobca | AMADEA |

24×33×33 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevený, vonkajší, okrúhly
Skladom
Drevený, vonkajší, hranatý
Skladom
21×27×27 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
21×27×27 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
50×33×33 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
21×27×27 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
Vonkajší, veľký, na zábradlie
Na odoslanie o 6 dní
21×27×27 cm, drevený
Skladom
Vonkajší, veľký, okrúhly
Na odoslanie o 6 dní
50×33×33 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
60×30×30 cm, betónový, vonkajší
Na odoslanie o 6 dní
Izbový, malý, klasický
Skladom
75×30×30 cm, vonkajší, plastový
Na odoslanie o 6 dní
Vonkajší, klasický, stredne veľký
Na odoslanie o 6 dní
Izbový, klasický
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajší, klasický, stredne veľký
Na odoslanie o 6 dní
Keramický, izbový, malý
Skladom
60×60×60 cm, vonkajší, plastový
Na odoslanie o 6 dní
Izbový, malý, klasický
Skladom
Drevená
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom

Drevený, dezertné príbory
Skladom
S vekom, drevený
Skladom
Drevená
Skladom

Drevený
Skladom
Drevená
Skladom
39×29 cm, drevená
Skladom
15×24×34 cm, drevený
Skladom


Drevený
Skladom