





Rozmery 21×27×27 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva a má bielu farbu. V strede kvetináča je vyrezaný motív stromu. Kvetináč nie je len interiérovou dekoráciou, ale možno ho použiť aj v zastrešenom exteriéri. Vďaka vianočnému motívu si doma vytvoríte príjemnú vianočnú atmosféru. Vonkajšie rozmery 27x27x21cm. Vnútorný rozmer 25x25x21cm. Vo vnútri nádoby je čierna fólia s hrúbkou 150 mikrónov. Fólia je z hygienicky nezávadného koextrudovaného polyetylénu. Ide o trojvrstvovú vyfukovanú fóliu LDPE, ktorá je veľmi pevná, a tak nahrádza bežný plastový hrniec. Český výrobok
| Šírka: | 27 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Biela |
| Tvar | Hranaté |
| Barva | Biela |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 27 cm |
| Dĺžka | 27 cm |
| Výrobca | AMADEA |

21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
24×33×33 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
24×33×33 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
51×33×33 cm, betónový, samozavlažovací
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
40×40×17 cm, izbový, veľký
Skladom
15×47×17 cm, vonkajší, na bylinky
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
70-80×34-40×34-40 cm, vonkajší, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
15×20×61 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
16×21×14 cm, keramický, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
9×13×11 cm, betónový, vonkajší
Skladom
14×17×12 cm, keramický, izbový
Skladom
22×14×14 cm, izbový, kamenný
Skladom
14×20×16 cm, keramický, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom