

Rozmery 28×35×35 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Nie je možné zakúpiť samostatne, iba ako doplnok k našim dreveným obalom na kvetináče. Rozmery 35x35x28 cm. Antracitová farba.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 28 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| S mierkou na hladinu vody | Ano |
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Čierna |
| Tvar | Hranaté |
| Velikost | 35 cm |
| Barva | Antracitová |
| Výrobca | AMADEA |

24×30×30 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
35×28 cm, vonkajší, plastový
Skladom
24×58×24 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Vonkajší, plastový, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
28×34×34 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
30×77×24 cm, betónový, vonkajší
Skladom
32×39 cm, samozavlažovací, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Keramický, vonkajší, na bylinky
Skladom
16×16×13 cm, vonkajší, na bylinky
Skladom
14×30×30 cm, vonkajší, na bylinky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30×77×24 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Keramický, vonkajší, na bylinky
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
50×34×34 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
50×34×34 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
28×28×28 cm, betónový, vonkajší
SkladomDoprava zadarmo
Keramický, vonkajší, na bylinky
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
52×32 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
77×63×23 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
77×63×23 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, vonkajší, na bylinky
Skladom
30×41×8 cm, izbový, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
29×41×19 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
13×15 cm, plastový, izbový
Skladom
12×30×25 cm, plastový, izbový
Skladom
60×20×20 cm, drevený, izbový
SkladomDoprava zadarmo
14×59×15 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom

17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Nástenný, drevený, dizajnový
Skladom